• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

دانشگاه و فعالیت های کارگروه ها در آستانه دهه مبارک فجر و نیمسال دوم 97-96

در آستانه شروع نیسمال دوم 97-96 جلسه کارگروه هدایت تحصیلی و تبلیغات دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با حضور معاون آموزشی و تحصیلات تمکیلی و دیگر اعضای گروه تشکیل شد.
دکتر مهدی یعقوبی اول ریابی معاون آموزشی و تحصیلات تمکیلی واحد گناباد در ابتدای این جلسه در سخنانی نخست به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: در آستانه دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم و بسی مایه مباهات و افتخار  است که در مجموعه ای به نام دانشگاه آزاد اسلامی خدمت می کنیم که مولود، ثمره و یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی می باشد. دانشگاهی که آموزش عالی را در جای جای میهن اسلامی بسط و گسترش داد و امروز به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان بیشترین دانشجو را در خود جای داده است.

یعقوبی در همین راستا به دانشگاه آزاد اسلامی گناباد که در تاریخ یکم خردادماه 1364 تاسیس گردیده است اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی گناباد به عنوان اولین مرکز آموزش عالی در گناباد نه تنها خدمات شایانی به آموزش عالی شهرستان کرده است بلکه در آبادانی و پیشرفت شهرستان هم تاثیرگذار بوده است.
دکتر یعقوبی افزود: با توجه به آغاز تکمیل ظرفیت و از طرفی ثبت نام بدون کنکور، بهترین فرصت است تا با تبلیغات هدفمند و ارزنده، دستاوردها، پتانسیل ها و از همه مهمتر رشته های تحصیلی که بویژه در چند سال اخیر و با نیاز سنجی های صورت گرفته ایجاد شده است به جوانان و مشتاقان و متقاضیان تحصیلات عای اطلاع رسانی شود.
یعقوبی نقش خانواده ها در تشویق فرزندانشان برای ادامه تحصیل در شهرستان را متذکر شد و افزود: باید به خانواده ها این مهم یادآوری شود که با وجود دانشگاه آزاد اسلامی گناباد که یک فرصت مغتنم است و با تنوع رشته هایی که موجود می باشد دیگر نیازی نیست تا فرزندان آنان برای ادامه تحصیل به بیرون و خارج از شهرستان بروند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد گناباد در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مسئولین دوایر حاضر در جلسه کارگروه خاطر نشان داشت: یکی از اولویت ها باید تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی دانشجویان عزیز و خانواده های محترم آنان باشد و تصریح کرد: جذب دانشجوی بدون کنکور، دانشگاه ها را به عرصه رقابت کشانده و دانشگاه هایی در این مسر موفق خواهند بود که تلاش بیشتری معطوف دارند.
دکتر یعقوبی با توجه به اتمام امتحانات پایان ترم، از کلیه همکاران که در برگزاری موفق و منظم امتحانات شرکت داشته اند نیز قدردانی کرد.
در ادامه شرکت کنندگان در این جلسه به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود در زمینه چگونگی تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب، هدفمند و از طرفی متناسب و در خور شان دانشگاه پرداختند.
تشکیل دفتر مشاوره و راهنمایی تحصیلی، اعزام کارشناسان به مدارس جهت مشاوره و راهنمایی دانش آموزان، فراهم نمودن زمینه بازدید متقاضیان ادامه تحصیل و همچنین خانواده ها از آزمایشگاه ها و کارگاه ها و دیگر امکانات دانشگاه، تبلیغات محیطی، تبلیغات در سایت های خبری شهرستان و استفاده از تلویزیون شهری، توزیع و نصب بروشور، تراکت بنر و... در محل مدارس، ادارات، از جمله برخی از تصمیمات کارگروه هدایت و تبلیغات بود
در اقدامی دیگر نیز با حضور معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد جلسه کارگروه فرهنگی و دانشجوئی این واحد دانشگاهی برگزار گردید.
در این جلسه دکتر رضا عباسپور معاون دانشجوئی و فرهنگی واحد گناباد در سخنانی پیشاپیش ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پیروزی انقلاب اسلامی را معجزه قرن داست و به نقش دانشجو، دانشگاه، روحانیت و حوزه های علمیه در به ثمر رسیدن انقلاب اشاره کرد. و اضافه کرد: دانشگاه و همچنین حوزه های علمیه همیشه نشان داده اند که در طول انقلاب و در مراحل مختلف آن اعم از جنگ تحمیلی، پس از جنگ و در شکوفایی و سربلندی، پیشرفت و آباندانی و خلق حماسه های ماندگار در خط مقدم بوده اند وی ادامه داد: و این بار هم با شرکت در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نشان خواهیم داد که پشتیبان انقلاب، دستاوردهای آن و مطیع فرامین و منویات مقام معظم رهبری هستیم.
عباسپور همچنین با توجه به تشکیل ستاد دهه فجر دانشگاه، خواست که همانند سال های گذشته این ستاد با ستاد دهه فجر و ستاد دانشجوئی شهرستان تعامل و هماهنگی داشته باشد
دیگر مصوبات جلسه کارگروه فرهنگی واحد گناباد، آذین بندی داشگاه، عطر افشانی و گلباران مزار مطهر شهدا گمنام واحد با حضور مسئولین و کارکنان دانشگاه ها و مراکز اموزش عالی شهرستان، محفل انس با قرآن و مولودی خوانی، برگزاری مسابقه جهت کارکنان و خانواده های آنان، شرکت دسته جمعی هیات رئیسه، اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در نماز جمعه و راهپیمایی با شکوه 22 بهمن ماه به همراه احاد متختلف مردم شهرستان و.....بود.  

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker