• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

گفتگوی خبرگزاری آنا با دکتر حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد

on .

  در سي و امين سال فعاليت دانشگاه آزاد اسلامي گناباد به سراغ دكتر مجتبي حسن زاده رئيس اين واحد دانشگاهي رفتيم تا اهم فعاليت ها و دستاوردهاي واحد را در يك سال گذشته از زبان وي به عنوان مسئول واحد گناباد جويا شويم.
  دكتر حسن زاده در باره عملكرد يك ساله واحد گناباد به خبرنگار خبرگزاري آنا گفت: در وهله نخست بايد نقش بي بديل و مديريت توانا و درايت دكتر ميرزاده كه تحولي شگرف را در دانشگاه آزاد اسلامي بوجود آورد يادآور شده و بايد خدمات ايشان را ارج نهيم و سپس از همكارانم اعم از هيات رئيسه، اعضاي هيات علمي، كاركنان و دانشجويان عزيز بواسطه تلاششان در طول يك سال گذشته تشكر نمايم.


حركت در راستاي افزايش رشته هاي تحصيلات تكميلي علوم انساني
  حسن زاده افزود: هيات رئيسه واحد از ابتداي سال تحصيلي گذشته با برنامه ريزي كه انجام شد يكي از اهدافمان را گسترش تحصيلات تكميلي همراه با كيفيت قرار داديم و با توجه به اينكه شاكله اصلي واحد گناباد رشته هاي فني و مهندسي مي باشد و رشته هاي برق واحد در كشور به عنوان قطبي مطرح مي باشد با نياز سنجي كه انجام گرفت، در صدد آن برآمديم كه به سمت و سوي افزايش رشته هاي تحصيلات تكميلي علوم انساني حركت كنيم.
  از رئيس واحد گناباد سئوال شد آيا در اين مسير نتايجي حاصل شد و به موفقيتي دست يافتيد؟ اظهار كرد. بلي به حول و قوه الهي توانستيم در طول يك سال گذشته شش رشته كارشناسي ارشد علوم انساني كه از برترين ها در اين حوزه مي باشد و پاسخگوي خيل عظيم دانش آموختگان حوزه انساني خواهد بود را ايجاد كنيم. علاوه بر آن دو رشته دكتري تخصصي كشاورزي- زراعت و برق - قدرت و همچنين 4 رشته در مقطع كارشناسي را به رشته هاي واحد اضافه نمائيم كه همه اين ها برگ زريني ديگر بر افتخارات واحد گناباد مي باشد.
  دكتر مجتبي حسن زاده از افتتاح مهمانسراي واحد گناباد هم گفت و اظهار داشت: سي سال واحد گناباد فاقد استاد سرايي براي اساتيد بود كه اين مسئله هزينه هاي زيادي را بردوش دانشگاه مي گذاشت لذا با افزايش بنا و تغيير كاربري در ساختماني در دانشگاه كه كاربرد آموزشي نداشت، مهمانسراي واحد همزمان با هفته دولت با حضور مسئولين شهرستان راه اندازي و افتتاح  شد.
  رئيس واحد گناباد به تاكيد مسئولين دانشگاه بر كيفيت رشته هاي علوم پزشكي هم  اشاره كرد و افزود: رشته هاي پرستاري و مامايي واحد از رشته هاي فعال و مورد توجه مي باشد كه يكي از برنامه ها و اولويت ها را در يك سال گذشته در اين زمينه قرار داديم و ابتدا ساختمان مجزايي براي اين دو رشته در نظر گرفته شد و مورد بهسازي قرار گرفت و با مجوزهاي اخذ شده دانشكده پرستاري و مامايي راه اندازي گرديد و از محل بودجه پژوهشي، براي تجهيز آزمايشگاه ها و پراتيك مبلغي بالغ بر يك ميليارد ريال به اين امر اختصصاص يافت.
  حسن زاده به دستاوردهاي يك سال گذشته واحد در حوزه پژوهشي، هفتمين كنفرانس مهندسي برق و الكترونيك ايران پرداخت و گفت: هفتمين كنفرانس با پيام دكتر ميرزاده رياست دانشگاه آزاد اسلامي آغاز بكار نمود كه ارائه 1500 مقاله به اين كنفرانس مويد جايگاه ويژه آن است و به جرات مي توان گفت يكي از همايش هاي بزرگ علمي كشور مي باشد كه همه ساله در واحد گناباد برگزار مي شود.


عقد قرارداد با شركت گاز خراسان رضوي به ارزش ده ميليارد ريال
   وي با يادآوري آورده هاي كنفرانس برق  افزود: برگزاري اين كنفرانس دستاوردهاي زيادي براي دانشگاه و شهرستان داشته و دارد كه در اين راستا عقد چندين قرارداد با بخش صنعت پس از برگزاري هفتمين كنفرانس برق را مي توان نام برد. و عقد قرارداد با شركت گاز خراسان رضوي به ارزش ده ميليارد ريال از جمله اين قرارداها است.
  به گفته رئيس واحد گناباد، افتخار آفريني تيم هاي رباتيك واحد در مسابقات كشوري در يك سال اخير ( كسب عنوان نايب قهرماني در مسابقات كشوري كردستان، مقام اولي و دومي در مسابقات خيام نيشابور) و همچنين برگزاري اولين دوره مسابقات دومينو تاپلينگ شهرستان و كسب عنوان رئيس برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان برتر از سوي رئيس باشگاه واحد گناباد از ديگر فعاليت هاي حوزه پژوهشي اين دانشگاه است.  
رئيس واحد گناباد گفت: در حوزه دانشجوئي و فرهنگي هم موفقيت هايي براي واحد شاهد بوده ايم به آنا گفت: كسب مفام هاي اولي و دومي در مسابقات سراسري قرآن و عترت استاني و كشوري از سوي اساتيد واحد، برگزاري مراسم اعتكاف براي نخستين بار توسط دانشجويان در مسجد دانشگاه، حضور چند تن از مادران شهيد در روز مادر در دانشگاه، برگزاري مراسم مذهبي و ملي ويژه دانشجويان، جشن دانش آموختگي، موفقيت هاي دانشجويان در مسابقات ورزشي كه كسب عنوان سومي در مسابقات كشتي كشوري و راهيابي كشتي گير واحد به اردوي تيم ملي از انجمله است،
  به گفته وي برپايي چندين نمايشگاه در دانشگاه همچون نمايشگاه حجاب و عفاف، صنايع دستي، بازارچه خيريه، نمايشگاه پويايي بالندگي و جواني جمعيت و...كه برخي از اين نمايشگاه ها با مشاركت كميته امداد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي و دانشگاه علوم پزشكي شهرستان بوده است نيز از جمله فعاليت هاي حوزه دانشجوئي و فرهنگي واحد گناباد است.


استفاده از برترين ها و مجرب ترين دبيران و معلمان در مدارس سما
  دكتر مجتبي حسن زاده از موفقيت هاي يك ساله گذشته حوزه سما هم سخن به ميان آورد و اظهار كرد: دانش اموزان سما واحد گناباد درخشش چشمگيري در آزمون هاي تيز هوشان و نمونه مردمي داشته اند وي تصريح كرد: سعي شده است در سال گذشته و سال تحصيلي 95-94 از برترين ها و مجربترين دبيران و معلمان شهرستان در مدارس سما استفاده نمائيم.
  دكتر حسن زاده با توجه به كارنامه يكساله اين واحد دانشگاهي به آنا گفت: هر كاري كه انجام شده است نتيجه جمعي و تلاش همگي بوده است و نبايستي به همين بسنده كرد و هميشه بايد گفت در ابتداي راه هستيم.
  حسن زاده راه اندازي دانشكده علوم انساني، پيگيري شركت هاي دانش بنيان و با توجه به پتانسيل هاي موجود و نياز جامعه و بويژه شهرستان، گسترش رشته هاي علوم پزشكي و جذب هيات علمي در اين گروه را از برنامه هاي آتي واحد گناباد عنوان كرد.
  دكتر حسن زاده در خاتمه گفت: دانشگاه آزاد اسلامي گناباد كه عضوي كوچك از بزرگترين دانشگاه حضوري جهان و بزرگترين مركز آموزش عالي گناباد مي باشد، توانسته است گام هايي در راه اعتلاي آموزش عالي شهرستان و منطقه بردارد وي ابراز اميدواري كرد با همدلي و همزباني در راه ارتقاي بيش از پيش اين واحد بكوشيم.  

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker